БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру приватному підприємцю, який займаючись пошиттям та реалізацією виробів із хутра, три роки ухилявся від сплати податків, чим завдав державі збитків на суму майже 3 млн. грн.

Установлено, що 42-річний приватний підприємець, який займався пошиттям та реалізацією виробів із хутра, протягом 2015 – 2017 років умисно ухилився від сплати до бюджету податку на додану вартість, податку з доходів фізичних осіб та єдиного податку.

 

Так, чоловік організував виробництво з пошиття виробів із хутра з використанням найманої праці, однак без відображення у офіційному обліку та податковій звітності відомостей пов’язаних із обчисленням та сплатою податків до бюджету, маючи на меті приховати дійсний об’єм виробництва та обсяг готової продукції, яка підлягає реалізації.

 

У подальшому, в період з 2015 по 2017 роки, підприємець здійснював реалізацію виготовлених виробів із хутра через численні торгівельні приміщення у місті Києві та інтернет-магазин, та з метою ухилення від сплати податків, у порушення вимог Податкового кодексу України, подавав до контролюючого органу податкові недоствовірні декларації про майновий стан і доходи, що призвело до ненадходження в бюджет податків на суму майже 3 млн грн.

 

Прокурором у кримінальному провадженні заявлено позов на вказану суму.

 

За процесуального керівництва Броварської місцевої прокуратури зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 212 (умисне ухилення від сплати податків, вчиненому особою, що займається підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів у великих розмірах) КК України.

 

Підозрюваному загрожує покарання у виді штрафу до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Добавить комментарий