БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратру скерувала до суду два обвинувальних акта відносно чоловіків, які незаконно вирощували рослини снотворного маку, конопель у Броварському районі

Встановлено, що 45-річний житель Броварського району вирішив висіяти на присадибній ділянці за місцем свого проживання понад 150 штук насіння рослин маку снотворного без спеціального дозволу.

 

Аналогічна ситуація склалася в іншому населеному пункті Броварського району, де раніше не судимий 37-річний чоловік висіяв на присадибній ділянці за місцем свого проживання насіння рослини конопель.

 

Рослини виду «коноплі», виду «мак снотворний», відносяться до списку №3 «Рослини які містять наркотичні засоби та психотропні речовини і обіг яких  допускається для промислових цілей» в таблиці І «Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів», затвердженого Постановою  Кабінету Міністрів України від 06.05.2000 №770 (із змінами).

 

За процесуального керівництва Броварської місцевої прокуратури до суду скеровано два обвинувальних акта відносно зловмисників за ч. 1 ст. 310 (незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель) КК України для розгляду по суті та прийняття законного рішення.

Добавить комментарий