БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура інформує як повідомити про корупційне правопорушення до Національного агентства з питань запобігання корупції

Броварська місцева прокуратура інформує як повідомити про корупційне правопорушення до Національного агентства з питань запобігання корупції з посиланням на офіційний веб-портал НАЗК.

 

Національне агентство з питань запобігання корупції  співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

 

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, щодо осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також щодо прирівняних до них осіб згідно із Законом «Про запобігання корупції» (далі – «уповноважена особа»). Всі повідомлення розглядаються працівниками Національного агентства з питань запобігання корупції згідно з вимогами законодавства.

 

Зразок «Повідомлення про корупцію»* опубліковано за адресою: https://nazk.gov.ua/report-corruption

 

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

 

Повідомити про корупційне правопорушення +38(044)200-06-91

_________

* інформація про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції» та Закону України «Про політичні партії в Україні»

Про яке корупційне правопорушення Ви повідомляєте? *

1. Реальні доходи або майно уповноваженої особи не відповідають декларації

2. Порушення законодавства про конфлікт інтересів та антикорупційних обмежень

3. Політична корупція

4. Порушення, які пов’язані з організацією роботи із запобігання і виявлення корупції в органах влади

Добавить комментарий