БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура накрила чергові два заклади, які займались незаконним гральним бізнесом, затримано 2 осіб (ФОТО)

Броварська місцева прокуратура разом з правоохоронними органами припинили діяльність ще двох закладів, які всупереч Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», здійснювали незаконну діяльність із надання доступу до азартних ігор.

 

Так, чергові підпільні гральні зали накрили на території міста Бровари у закритому режимі. Наразі правоохоронцями проведено санкціоновані обшуки в ході яких вилучено записи з «чорновою» бухгалтерією, у яких відображені прибутки від грального бізнесу, гральні автомати та інше обладнання. Крім того, затримано 2 особи.

IMG_8234IMG_8238

За процесуального керівництва прокурорів Броварської місцевої прокуратури зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203-2  (незаконне зайняття гральним бізнесом) КК України

IMG_8236IMG_8231IMG_8235

Наразі проводяться необхідні слідчі дії з метою встановлення інших осіб, які можуть бути причетні до протиправної діяльності.

 

З метою безперешкодного функціонування мереж гральних закладів на території області, їх організатори використовують методи маскування та конспірації, що в свою чергу ускладнює документування злочинів даної категорії.

 

Просимо громадськість повідомляти про відомі факти функціонування  підпільних клубів та звертатися до органів прокуратури за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки 27/2 або за телефоном (044) 200-21-16.

Добавить комментарий