БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура переконала чергового недобросовісного Забудовника, що «обійти» Закон не вдасться, в результаті останній сплатив до місцевого бюджету Богданівської сільської ради пайову участь у розмірі 75 тис грн

Як повідомлялося раніше, Броварською місцевою прокуратурою виявлено чергового забудовника, який сподівався уникнути відповідальності за порушення законодавства у сфері містобудівної діяльності на території Богданівської сільської ради.

 

Так, один із Забудовників отримавши декларацію про готовність об’єкта до експлуатації так і не взяв участь у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів вказаної територіальної громади у вигляді пайової участі у розмірі 75 тис. грн.

 

Законодавець визначив, що навіть після введення об’єкта до експлуатації та неукладення договору про пайову участь, забудовник зобов’язаний відшкодувати збитків у вигляді упущеної вигоди.

 

За принципової позиції Броварської місцевої прокуратури суд першої інстанції погодився з доводами прокурора та зобов’язав товариство відшкодувати збитки місцевому бюджету Богданівської сільської ради у розмірі 75 тис. грн.

 

В свою чергу, суд апеляційної інстанції залишив без змін рішення першої інстанції, з яким погодився і Касаційний господарський суд у складі Верховного суду.

 

Таким чином, упевнившись у тому, що «обійти» Закон Забудовнику не вдасться, останній сплатив до місцевого бюджету Богданівської сільської ради пайову участь у розмірі 75 тис. грн.

Добавить комментарий