БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура повідомила про підозру черговому посадовцю ДП СЛП «Київоблагроліс», який не маючи спеціального дозволу, ввівши в оману підлеглих, надав їм усну вказівку на незаконну порубку дерев, чим завдав матеріальних збитків державі понад 1 млн грн

Встановлено, що посадовець Поліського агролісництва ДП «СЛП «Київоблагроліс»,  достовірно знаючи, щолісова ділянка, що знаходиться в кварталі 18 ДП «СЛП «Київоблагроліс», що поряд з с. Стара Марківка Поліського району Київської області, для вирубування лісу (заготівлі деревини) не виділялась, а лісорубний квиток відповідно до вимог ст. 68 Лісового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України № 761 від 23.05.2007 року «Про врегулювання питань щодо спеціального використання лісових ресурсів» для проведення вирубки дерев на вказані ділянки та площі не видавався, шляхом надання усних вказівок про проведення рубки найнятим ним громадянам – місцевим жителям, щодо порубки дерев породи сосна, на площі близько 10 га, здійснили незаконну порубку сироростучих  дерев  породи сосна звичайна, в кількості  близько 200 шт., які не мали будь-яких ознак ослаблення, 7 сироростучих дерев берези, 135 дерев сосни сухостійноїбез суттєвих ознак ослаблення, чим спричинили навколишньому природному середовищу істотну шкоду та матеріальні збитки на загальну суму понад 1 млн. грн.

За процесуального керівництва Броварської місцевої прокуратури 36-річному посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч 1 ст. 246 (незаконна порубка лісу) КК України.

Досудове розслідування триває.

Добавить комментарий