БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура повідомила про підозру чоловіку, який відкрив підпільний цех та виготовив алкогольних напоїв без спеціального дозволу на право здійснення торгівлі підакцизними товарами

Встановлено, що 26-річний «підприємець» орендував і пристосував гаражне приміщення, об’єкт незавершеного будівництва, що на Київщині, яким фактично користувався, для незаконного виготовлення алкогольних напоїв, розмістивши в ньому обладнання, що забезпечує масове виробництво алкогольних товарів.

 

При цьому, чоловік систематично здійснював придбання спирту, картонних коробок, пакетів з фольги, а за допомогою обладнання, що забезпечує масове виробництво алкогольних товарів, незаконно виготовляв горілку —  шляхом змішування етилового спирту з водою, які в подальшому розливав у тетрапаки (пакети з фольги) та пластикову тару.

 

В рамках досудового розслідування, Броварською місцевою прокуратурою спільно із слідчим відділом фінансових розслідувань Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області проведено обшук гаражного приміщення, ОУ Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області.

 

В ході обшуку виявили та вилучили бег-ін бокси з рідиною з різким запахом спирту у кількості 191 шт., бочки у кількості 2 шт. об’ємом 1000 л з рідиною з різким запахом спирту одна заповнена на 400л друга на 600л, порожні бочки об’ємом 1000 л у кількості 7 шт, шланги у кількості 8 шт., насоси у кількості 2 шт., ваги у кількості 1 шт., тетрапаки у кількості 762, спиртометри у кількості 2 шт,  лійка, фільтри у кількості 4 шт., порожні коробки типу бег-ін бокс у кількості 1841 шт., ароматизатори у кількості 13 шт., коробка зі скотчем.

 

За процесуального керівництва Броварської місцевої прокуратури зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення (злочину) передбаченого ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення алкогольних напоїв шляхом відкриття підпільного цеху та з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів) КК України.

 

Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу «підприємцю».

Добавить комментарий