БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура повідомила про підозру групі осіб, які з метою збагачення незаконно зберігали та збували на території Броварського району наркотичний засіб «метадон», обіг якого обмежено

Встановлено, що група осіб за попередньою змовою маючи на меті незаконне збагачення, незаконно зберігають та збувають на території Броварського району наркотичний засіб «метадон», обіг якого обмежено.

 

Броварська місцева прокуратура в рамкам кримінального провадження спільно з співробітниками Управлінням протидії наркозлочинності ГУ НП в Київській області, провели контроль за вчиненням злочину у формі оперативної закупки.

 

В результаті, 4-х осіб затримано в порядку ст. 208 КПК України, проведено санкціоновані обшуки за місцем проживання зловмисників та повідомлено їм про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1, ч. 2 ст. 307 КК України.

 

Крім того, 3-м затриманим  особам обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою та обрано розмір застави загалом на суму більше 140 000 грн. Відносного одного чоловіка у зв’язку із рядом захворювань (катаракта, хвороби серця та інше) обрано запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту.

 

Наразі у кримінальному провадженні призначено ряд хімічних, балістичних та фоноскопічних експертиз.

 

Досудове розслідування триває.

Добавить комментарий