БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура повідомила про підозру лісничому, який організував порубку лісу у Іванківському районі без дозвільних документів

Встановлено, що 43-річний лісничий, ввівши в оману громадян, домовився з останніми щодо порубки дерев породи сосна у Сидоровицькому агролісництві ДП «СЛП «Київоблагроліс» без відповідних дозвільних документів та правових підстав.

 

В результаті своїх злочинних дій, знаючи про те, що заготовлена громадянами деревина не облікована в бухгалтерському обліку підприємства, усвідомлюючи відсутність будь — яких документальних чи правових підстав, надав усну вказівку загрузити та вивезти із території ввіреного йому лісового масиву зрубаний пиловник породи сосни 3 сорту загальною кубомасою 18,523 м. куб, вчинивши у такий спосіб її привласнення.

 

Завдяки проведенню комплексних слідчих дій правоохоронними органи затримано лісничого, який зловживаючи своїм службовим становищем, використовуючи свої службові повноваження, пов’язані із здійсненням прав та обов’язків якими наділений в силу займаної посади, незаконно, всупереч інтересам служби, умисно, в особистих інтересах вчинив діяння внаслідок яких інтересам держави в особі юридичної особи завдано шкоди на суму майже 150 тис. грн.

 

За процесуального керівництва прокурорів Іванківського відділу Броварської місцевої прокуратури зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 191 (незакінчений замах на привласнення чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем), ст. 246 (незаконна порубка дерев у лісах, що заподіяло істотну шкоду), ч. 1 ст. 364 (зловживання службовим становищем) КК України.

 

Наразі проводяться всі необхідні слідчі дії, з метою направлення до суду обвинувального акта для розгляду по суті та прийняття законного рішення.

Добавить комментарий