БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура повідомила про підозру службовцю Держземагентства, яка підроблюючи проекти землеустрою здійснювала державну реєстрацію земельних ділянок у Державному земельному кадастрі

Встановлено, що перебуваючи на посаді завідувача сектору державного земельного кадастру Відділу Держземагентства у м. Славутич, службовець діючи нібито від імені інженера-землевпорядника – фізичної особи-підприємця приймала зобов’язання щодо виготовлення мешканцям міста Славутича проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування  житлових будинків, господарських будівель і споруд.

 

У подальшому, вказана службова особа, не маючи кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника та не будучи уповноваженою на складання та підписання документів від імені інженера-землевпорядника, складала шляхом внесення відповідних відомостей до документів, які знаходяться в проектах землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та підписувала від імені фізичної особи-підприємця, інженера-землевпорядника, який володіє відповідним кваліфікаційним сертифікатом, проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

 

Після цього, зовмисниця, як службова особа, виконуючи обов’язки державного кадастрового реєстратора Відділу Держземагентства у м. Славутичі, на підставі підроблених нею проектів землеустрою здійснювала державну реєстрацію земельних ділянок у Державному земельному кадастрі.

 

За процесуального керівництва Славутицького відділу Броварської місцевої прокуратури зловмисниці повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366 (складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів) та за ч. 1 ст. 358 (підроблення офіційного документа, який видається громадянином-підприємцем, і який надає права, з метою використання його іншою особою) КК України.

 

Досудове розслідування триває.

Добавить комментарий