БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура повідомила про підозру зловмиснику, який здійснив розбійний напад на один із будинків Броварського району за попередньою змовою групою осіб та обрано запобіжний захід тримання під вартою

В ході досудового розслідування встановлено, що на один із будинків Броварського району здійснено розбійний напад 36-річним чоловіком уродженцем м. Біла Церква Київської області за попередньою змовою групою осіб.

 

Так, шляхом вільного доступу, через незачинені вхідні двері зловмисники проникли до гостьового будинку, що знаходиться на території домоволодіння, де в цей час перебували четверо друзів потерпілої, за допомогою фізичної сили повалили вказаних осіб на підлогу, та погрожуючи предметами, схожими на автомат та пістолет, зв’язали руки та ноги останнім, чим позбавили можливості до їх вільного пересування.

 

В подальшому, зловмисники, проникли до будинку, де в цей час знаходилася потерпіла, з метою подолання опору один із грабіжників наніс удар в область обличчя власниці будинку, одночасно, погрожуючи предметом схожим на автомат, почали вимагати грошові кошти.

 

Після того, як отримали відмову, обшукуючи кімнати даного будинку, виявили та викрали грошові кошти в розмірі 2000 долларів США, 6 тисяч гривень, іменну картку банку та ключ з дистанційним пультом від автомобіля марки “ToyotaLand Cruiser Prado” на якій ізалишили місце вчинення кримінального правопорушення та розпорядились вищевказаним транспортним засобом на власним розсуд, завдавши матеріальної шкоди потерпілому.

 

За процесуального керівництва Броварської місцевої прокуратури одному зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 187 (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаного із насильством, яке є небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу (розбій), вчиненого за попередньою змовою групою осіб, поєднаного з проникненням у житло), ч. 3 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, повторно, поєднаного з проникненням у приміщення, щодо транспортного засобу, вартість якого у двісті п’ятдесят разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян) КК України.

 

Наразі, 36-річний чоловік перебуває під вартою.

 

Досудове розслідування триває, встановлюються ініші особи, які причетні до вчинення вказаного кримінального правопорушення.

Добавить комментарий