БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура продовжує боротьбу з наркозлочинністю, наразі до суду скеровано обвинувальний акт відносно чоловіка, якому інкриміновано придбання, зберігання та перевезення канабісу в межах Київщини

За процесуального керівництва Броварської місцевої прокуратури здійснювалося досудове розслідування кримінального провадження за фактом незаконного придбання, зберігання та перевезення наркотичних засобів на території Чорнобильської зони відчуження.

 

Так, на контрольно-пропускному пункті «Дитятки» затримано 31- річного чоловіка, який на маршрутному автобусі із сполученням «Київ-Чорнобиль» перевозив особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено – канабіс.

 

При цьому, молодик повідомив, що знайшов поліетиленовий пакет із вмістом рослин на автовокзалі «Полісся» у м. Києві та достовірно знав про те, що придбана ним речовина є канабіс – наркотичний засіб, обіг якого заборонено, проте збувати його не збирався.

 

Завдяки злагодженій співпраці органів прокуратури та поліції зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 309 (незаконне придбання, зберігання та перевезення наркотичних засобів без мети збуту) КК України.

 

Обвинувальний акт відносно чоловіка скеровано до суду для розгляду та прийняття законного рішення.

 

Крім того, місцева прокуратура активно розслідує та скеровує до суду кримінальні провадження за фактом збуту наркотичних засобів, тобто злочинів передбачених ст. 307 КК України.

 

Разом з тим, за 6 місяців поточного року Броварська місцева прокуратура скерувала до суду 60 кримінальних проваджень за статтями 307, 309 КК України, що на 40 % більше у порівнянні з минулим роком за аналогічний період.

Добавить комментарий