БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура продовжує повертати державі землі лісового фонду

Броварською місцевою прокуратурою у судовому порядку  ініційовано повернення 6 га земель лісового фонду, що були незаконно вилучені у постійного землекористувача —  ДП «Вищедубечанське лісове господарство».

16.06.2016 Броварським міськрайонним судом задоволено позов керівника Броварської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства, ДП «Вищедубечанське лісове господарство»  до Рожнівської сільської ради та 8 фізичних осіб, у власності яких незаконно перебували земельні ділянки лісового фонду.

Так, за рішенням суду скасовано рішення органу місцевого самоврядування, на підставі якого земельні ділянки лісового фонду передавалися у власність, визнано недійсними свідоцтва про право власності та скасовано рішення про реєстрацію права власності на вказані земельні ділянки. Внаслідок цього у користування Державного підприємства «Вищедубечанське лісове господарсво»  повернуто земельні ділянки лісового фонду загальною площею близько 2 га., вартістю понад
4 млн. грн.

Наразі, інші  позови перебувають на розгляді у суді.

У разі задоволення позовних вимог, у постійне користування державного підприємства повернуться земельні ділянки вартістю понад 2,6  млн. грн.

Добавить комментарий