БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура продовжує повертати з незаконної оренди приміщення закладів освіти, які органи місцевого самоврядування передають приватним підприємцям, натомість останні використовуються не для навчально-виховного процесу

Установлено, що на підставі рішення сесії Броварської міської ради, управлінням комунальної власності Броварської міської ради, а також Броварською спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів №7 з приватним підприємцям укладено договір оренди нежитлового приміщення будівлі Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів  №7 площею 86,26 км.м.

 

Вказане приміщення використовувались Орендарем для розміщення ательє з виготовлення трикотажних виробів та в інших цілях, які не стосуються навчально-виховного процесу.

 

Так, відповідно до Закону об’єкти освіти не можуть бути об’єктами оренди, оскільки приміщення закладів освіти можуть використовуватися виключно для цілей, пов’язаних з навчально-виховним процесом та дозвіллям дітей.

 

За принципової позиції Броварської місцевої прокуратури задоволено позовні вимоги, зокрема, визнано протиправним та скасовано в частині рішення виконавчого комітету Броварської міської ради «Про передачу в оренду комунального майна територіальної громади м. Бровари та продовження терміну дії договору оренди», а саме щодо передачі в оренду нежитлового приміщення будівлі Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 площею 86,26 км.м., визнано недійсним договорів оренди нерухомого майна закладу освіти міста та зобов’язання повернути майно.

Добавить комментарий