БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура продовжує вживати заходів, з метою захисту інтересів дітей Київщини

Броварською місцевою прокуратурою вивчено стан дотримання законодавства України щодо благоустрою населених пунктів на піднаглядній території.

 
Встановлено, що планова технічна інвентаризація та паспортизація прибудинкових дитячих майданчиків с. Требухів Броварського району не проводиться, що негативно впливає на організацію належного утримання та раціонального використання територій, будівель та інженерних споруд та може призвести до тяжких наслідків або шкоди дітям.

 
Наразі суд погодився з доводами Броварської місцевої прокуратури та зобов’язав Требухівську сільську раду Броварського району вчинити дії по розробленню та затвердженню плану технічної інвентаризації та паспортизації дитячого майданчику, який знаходиться на балансі сільської ради.

 
Законодавство України про охорону дитинства передбачає, що держава гарантує дитині право на охорону здоров’я, безоплатну кваліфіковану медичну допомогу в державних і комунальних закладах охорони здоров’я, сприяє створенню безпечних умов для життя і здорового розвитку дитини, раціонального харчування, формуванню навичок здорового способу життя.

 
Броварська місцева прокуратура продовжує вживати заходів, з метою захисту інтересів дітей та недопущення в подальшому бездіяльності органів місцевого самоврядування.

Добавить комментарий