БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у резонансній справі за фактом знущання над 10-річним хлопчиком в смт Іванків

Броварська місцева прокуратура затвердила та скерувала до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно двох неповнолітніх хлопців, які у квітні поточного року, перебуваючи в смт Іванків, достовірно знаючи, що потерпілий малолітній хлопець 2007 року народження, є дитиною з особливими потребами, діючи з хуліганських мотивів та з особливим цинізмом, з метою розваги, вирішили познущатись з останнього.

 

Зловмисники принижували людську гідність потерпілого, наносили тілесні ушкодження, катували, задовольняли свою статеву пристрасть неприродним шляхом.

 

Дії 15-річного обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) та за ч. 3 ст. 153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом) КК України.

 

Дії 16-річного обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 296 (хуліганство), ч. 2 ст. 127 (катування) та за ч. 3 ст. 153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом) КК України.

 

Окрім цього, відносно 13-річного хлопця, який брав участь у знущані над потерпілим, але відповідно до вимог діючого кримінального законодавства не підпадає під кримінальну відповідальність, скеровано клопотання до суду про застосування примусових заходів виховного характеру.

 

Броварська місцева прокуратура  наполягатиме в суді на найсуворіше покарання винним особам.

Добавить комментарий