БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно громадянина Республіки Білорусь, який надав інспектору відділу прикордонної служби «Млачівка» Житомирського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України неправомірну вигоду в сумі 50 доларів США

Встановлено, що 08.12.2017 року на міждержавному пункті пропуску через Державний кордон України для автомобільного сполучення «Вільча», громадянин Республіки Білорусь, перебуваючи в службовому приміщенні старшого пункту пропуску шляхом відкритого демонстративного поміщення на службовий стіл грошових коштів, надав інспектору відділу прикордонної служби «Млачівка» Житомирського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України неправомірну вигоду в сумі 50 доларів США за безперешкодне перетинання Державного кордону України та нескладання відносно нього протоколу про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 203 (за порушення правил перебування в Україні, шляхом перевищення терміну перебування на території України на три доби) КУпАП, тим самим надав неправомірну вигоду службовій особі, за вчинення в його інтересах дій, з використанням наданого їй службового становища.

 

За процесуального керівництва Іванківського відділу Броварської місцевої прокуратури з підозрюваним було укладено угоду про визнання винуватості та узгоджено призначення покарання за ч. 1 ст. 369 КК України у виді штрафу в розмірі п’ятсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 8500 грн.

 

Наразі затверджено обвинувальний акт, який  разом з вказаною угодою скеровано до суду для розгляду по суті.

Добавить комментарий