БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно лісничого, який зловживаючи своїм службовим становищем, немаючи спеціального дозволу, ввівши в оману підлеглих, надав їм усну вказівку на порубку 17 дерев породи сосна, що спричинило шкоду державі у розмірі майже 150 тис грн

Встановлено, що лісничий Сидоровицького агролісництваДП «СЛП «Київоблагроліс» будучи матеріально-відповідальною службовою особою, наділеною організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями у порушення вимог Лісового кодексу України, посадової інструкції та інших нормативно-правових актів, переслідуючи корисливий мотив вирішив отримати незаконний дохід шляхом створення та продажу не облікованих лишків деревини, зокрема привласнити ввіреного йому майна, в наслідок проведення незаконної вирубки дерев у лісах, що перебували в його віданні.

 

Так, 44-річний посадовець всупереч інтересам служби, не застосувавши своїх повноважень щодо охорони лісу, запобігання незаконної порубки, достовірно знаючи, що лісова ділянка, яка знаходиться поряд з с. Чкалівка Іванківського району Київської області, для вирубування лісу (заготівлі деревини) не виділялась, а лісорубний квиток для проведення вирубки дерев на вказані ділянки та площі не виписувався, вві 4-х громадян в оману, шляхом надання впевненості про наявність дозвільних документів на проведення лісосічних робіт, домовився з останнім про заготівлю ними деревини.

 

В подальшому, виконуючи протиправні усні вказівки лісничого, на одній із лісових ділянок, було здійснено незаконну порубку сироростучого  дерева  породи сосна звичайна у кількості 17 дерев, що спричинило істотної шкоди лісовому господарству України в особі ДП «СЛП «Київоблагроліс» на загальну суму майже 150 тис. грн.

 

Реагуючи на вказані порушення, Броварська місцева прокуратура повідомила зловмиснику  про підозру в незаконній порубці дерев у лісах, що заподіяло істотну шкоду, незакінченому замаху на привласнення майна, яке перебувало у його віддані шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, зловживанні службовим становищем, тобто умисному з метою одержання будь-якої матеріальної вигоди для самої себе, використанні службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам, тобто у вчиненні  кримінальних правопорушень передбачених ст. 246, ч. 3    ст. 15, ч. 2 ст. 191 та ч. 1 ст. 364 КК України.

 

За процесуального керівництва Іванківського відділу Броварської місцевої прокуратури з підозрюваним було укладено угоду про визнання винуватості за інкримінованими статтями.

 

Наразі затверджено обвинувальний акт, який разом з вказаною угодою скеровано до суду для розгляду по суті.

Добавить комментарий