БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно переселенки з Луганської області, яка ввела в оману держслужбовця з метою отримання з державного бюджету щомісячної адресної допомоги

За процесуального керівництва Броварської місцевої прокуратури встановлено, що 38 річна переселенка з Луганської області з грудня 2014 року перебувала на обліку управління соціального захисту населення Броварської міської ради Київської області та отримувала щомісячну адресну допомогу особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО.

 

Разом з тим, вже у травні 2015 році жінка звернулася до УСЗН Броварської міської ради з метою продовжити зазначені виплати ще на 6 місяців при цьому в заяві зазначила, що зміни, які можуть впливати на призначення грошової допомоги, відсутні.

 

Проте, в ході досудового розслідування встановлено, що переселенка на час звернення до державної установи свідомо приховала факт про те, що має депозит у ПАТ КБ «ПриватБанк» на суму 3 000 доларів США, що за курсом НБУ станом на 07.05.2015  становило  63 076,5 грн., розмір яких перевищує 10-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що станом на 07.05.15 становив  12 180 грн., що мало суттєве значення при прийнятті рішення про призначення, нарахування та виплату їй вказаного виду грошової допомоги.

 

Зловмисниці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 (заволодіння чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою) КК України.

 

Наразі, обвинувальний акт відносно шахрайки скеровано до суду, пред’явлено позов про стягнення матеріальної шкоди на суму понад 40 тис. грн.

 

Обвинуваченій загрожує обмеження волі на строк до 3 років.

Добавить комментарий