БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура спільно з оперативними службами поліції Київщини затримала двох 27-річних ґвалтівників, які знущалися над неповнолітньою дівчиною, та вже перебувають під вартою

У вівторок, 8 серпня два чоловіка, перебуваючи у одній із квартир у                    м. Бровари, діючи за попередньою змовою групою осіб, із застосуванням насильства до потерпілої, вступили з неповнолітньою дівчиною проти її волі у статеві відносини.

 

Після жахливої події, 16-річній дівчині вдалося самостійно залишити квартиру, де відбувалося зґвалтування, після чого остання звернулася до Броварської ЦРЛ.

 

У подальшому, працівники медичного закладу повідомили правоохоронців про вказану події, які невідкладно розпочали досудове розслідування, в ході якого проведено освідування потерпілої, виявлено тілесні ушкодження.

 

За процесуального керівництва Броварської місцевої прокуратури та злагодженій роботі оперативних служб поліції Київщини вдалося за дві години встановити особи зловмисників та затримати їх.

 

Після чого, зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 152 (зґвалтування неповнолітньої групою осіб) КК України.

 

Сьогодні, за клопотанням Броварської місцевої прокуратури підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

 

Досудове розслідування триває, вживаються всі необхідні слідчі дії з метою ізолювати ґвалтівників від суспільства.

Добавить комментарий