БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура упродовж 2017 року звернулася з позовними вимогами до державних органів влади та 53 громадян з метою повернення у власність держави земельних ділянок лісового фонду площею 107,8 га на суму понад 46 млн. грн.

Встановлено, що державна районна адміністрація Іванківщини передала у приватну власність 53-ти громадянам земельні ділянки загальною площею 107,8 га вартістю понад 46 млн. грн., які належить до земель лісового фонду та перебуває у постійному користуванні ДП «Іванківське лісове господарство».

При наданні у приватну власність земельних ділянок лісового фонду державна районна адміністрація вийшла за межі своїх повноважень, оскільки розпорядження вказаною категорією земель належить до виключної компетенції Кабінету Міністрів України.

Крім того, виділення спірних земельних ділянок відбулось з порушенням вимог земельного та лісового законодавства, зокрема органом державної влади передано у власність земельні ділянки без вилучення з держлісфонду та згоди землекористувача, а також з порушенням порядку зміни цільового призначення.

Протягом 2017 року Броварська місцева прокуратура звернулася з позовними вимогами до органів державної влади та 53 громадян з метою повернення у власність держави земельних ділянок лісового фонду, визнавши недійсними державні акти на право приватної власності на земельні ділянки та незаконними розпорядження державної районного адміністрації.

Наразі, 1 позов задоволено, рішення набрало законної сили.

Крім того, за вказаним фактом триває досудове розслідування, відомості про яке внесено Броварською місцевої прокуратурою за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Добавить комментарий