БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура викрила черговий підпільний цех на Київщині в якому незаконно виготовляли алкогольні напої, «підприємець» понесе відповідальність

Встановлено, що 39-річний чоловік орендував і пристосував складське приміщення, розташоване на території одного товариства у м. Бориспіль, для незаконного виготовлення алкогольних напоїв, розмістивши в ньому обладнання, що забезпечує масове виробництво алкогольних товарів.

 

Після чого, чоловік придбав через мережу Інтернет спирт, картонні коробки, пакети з фольги і краном, та за допомогою обладнання, що забезпечує масове виробництво алкогольних товарів, розбавляв спирт з водою, додавав смакові есенції, розливав у пластикові ємкості або пакети з фольги, які поміщав у коробки з написом «Пшенична», «Armagnac», «Finlandia».

 

При цьому, «підприємець» усвідомлював, що він не є суб’єктом підприємницької діяльності та не має спеціального дозволу на право здійснення торгівлі підакцизними товарами.

 

Вказаний товар чоловік транспортував з цеху в місця зберігання та з метою збуту вказаних товарів.

 

За результатами досудового розслідування, Броварська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно 39-річного зловмисника за фактом вчинення кримінальних правопорушень (злочинів),  передбачених ч. 1 ст. 204, ч. 2 ст. 204 КК України.

 

«Підприємцю» загрожує штраф від 3 000 до 10 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Судовий розгляд триває.

Добавить комментарий