БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура викрила та повідомила про підозру колишньому службовцю Держземагентства в Іванківському районі за фактом підробки документів, що призвело до відчуження земель лісового фонду вартістю понад 4 млн грн

Броварською місцевою прокуратурою встановлено, що колишній начальник управління Держкомзему Київщини беж жодних правових підстав, зловживаючи своїм службовим становищем, вніс до офіційних документів неправдиві відомості, що призвело до відчуження земель лісового фонду площею 9,4561 га вартістю понад 4 млн гривень.

 

Неправдиві відомості внесено до умов відведення земельних ділянок, довідки державної статистичної звітності по формі 6-зем, висновкупро погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, завідомо неправдиві відомості про те, що земельні ділянки відводяться у власність за рахунок земель запасу, сільськогосподарського призначення, а саме: ріллі.

 

У подальшому, дефектні документи були надані землевпорядній організації для розробки проекту землеустрою, тим самим службовець своїми умисними, протиправними  діями, які виразились у зловживанні службовим становищем на користь третіх осіб, створив умови для протиправного відчуження земель лісового фонду, що спричинило тяжкі наслідки.

 

Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) та ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

 

Наразі проводять всіх необхідні слідчі дії, готується позов про відшкодування збитків, після чого, обвинувальний акт буде скеровано до суду.

 

Санкція статті 366 КК України передбачає позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Санкція статті 364 КК України передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від 500 до 1 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Добавить комментарий