БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура вирішує питання про повернення до комунальної власності територіальних громад земельних часток (паїв) площею 28 га, вартістю 5 895 тис грн

Протягом першого кварталу 2018 року Броварською місцевою прокуратурою підготовлено та направлено для розгляду по суті до Іванківського районного суду              4 заяви в інтересах держави в особі територіальних громад Красятицької селищної та Вовчківської сільської рад Поліського району Київської області про визнання спадщини у вигляді права на земельну частку (пай) та на земельну ділянку, яка належала померлій на праві приватної власності, відумерлою, що залишалася після смерті громадян, які за життя отримали сертифікати та державні акти, після розпаювання земель колишніх колективних сільськогосподарських підприємств, площею 28 га, вартістю 5895 тис. грн.

 

На даний час судом розглянуто 1 заяву, за результатами розгляду, спадщину у вигляді права на земельну частку (пай) померлої, судом визнано відумерлою та передано територіальній громаді Вовчківської сільської ради земельну ділянку площею 5,7 га, вартістю 1277 тис. грн.

 

Розгляд решти заяв триває.

 

Броварська місцева прокуратура продовжує свою роботу на напрямку представництва інтересів держави в суді.

Добавить комментарий