БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура виявила чергового забудовника, який сподівався уникнути відповідальності за порушення законодавства у сфері містобудівної діяльності та звернулася з позовом в інтересах держави про відшкодування збитків у розмірі понад 0,1 млн. грн. до місцевому бюджету Великодимерської селищної ради

Встановлено, що один із забудовників на території Великодимерської селищної ради отримавши декларацію про готовність об’єкта до експлуатації так і не взяв участь у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів вказаної територіальної громади у вигляді пайової участі.

 

При цьому, боржник навіть не звернувся до сільської ради із заявою про намір укладання договору про пайову участь у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури, чим порушив норми законодавства у сфері містобудівної діяльності. Керівництво товариства сподівалося, що їм вдасться обійти Закон та уникнути сплати коштів у сумі понад 0,1 млн. грн.

 

Проте, Законодавець визначив, що навіть після введення об’єкта до експлуатації та неукладення договору про пайову участь, забудовник зобов»язаний відшкодувати збитків у вигляді упущеної вигоди.

 

Реагуючи на виявлені порушення, Броварська місцева прокуратура звертається з позовом в інтересах держави до забудовника про відшкодування збитків у вигляді упущеної вигоди у розмірі понад 0,1 млн. грн. до місцевому бюджету  Великодимерської селищної ради.

 

 

Нагадаємо, у провадженні Господарському суді Київської області на розгляді вже перебуває аналогічний позов.

 

 

Робота на вказаному напрямку триває.

Добавить комментарий