БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура виявила незаконне відведення в оренду товариству земельної ділянки лісового фонду вартістю 2,5 млн грн та звернулася з вимогами скасувати розпорядження і визнати недійсним договір

Установлено, що Іванківська районна державна адміністрація прийняла протиправне розпорядження, яким затвердила проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду товариству площею 11 га вартістю 2,5 млн грн.

 

Після чого, Іванківська РДА уклала з товариством договір оренди з метою передати в користування вказану земельну ділянку для спорудження сонячної електростанції по виробництву та розподіленню електроенергії.

 

Разом з тим, спірна земельна ділянка віднесена до земель лісового фонду та перебувала у користуванні ДП «Іванківське лісове господарство», яке не надавало дозволів на її вилучення та зміну цільового призначення.

 

Крім того, вказана земельна ділянка передана в оренду без проведення земельних торгів, документація із землеустрою розроблена та затверджена на замовлення товариства на безконкурсній основі,що суперечить встановленому законом порядку.

 

Таким чином, принципово реагуючи на вказані порушення, Броварська місцева прокуратура звернулася з позовними вимогами про скасування протиправного розпорядження та визнання недійсним укладеного договору оренди землі.

Добавить комментарий