БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура звернулася до суду з позовом про визнання протиправною бездіяльність Славутицької міської ради

Законодавство України про охорону дитинства передбачає, що держава гарантує дитині право на охорону здоров’я, безоплатну кваліфіковану медичну допомогу в державних і комунальних закладах охорони здоров’я, сприяє створенню безпечних умов для життя і здорового розвитку дитини, раціонального харчування, формуванню навичок здорового способу життя.

 

З метою встановлення підстав для представництва інтересів держави в суді Броварською місцевою прокуратурою вивчено стан додержання законодавства України щодо благоустрою населених пунктів.

 

Встановлено численні порушення допущенні Славутицькою міською радою в частині не затвердження планів інвентаризації та паспортизації об’єктів благоустрою населення (їх частин), а саме дитячих майданчиків, які розташовані на загальноміських та прибудинкових територіях міста Славутича Київської області.

 

З огляду на викладене, Броварська місцева прокуратура, з метою захисту інтересів дітей та недопущення в подальшому негативних наслідків, звернулася до суду з позовом про визнання протиправною діяльність органів місцевого самоврядування м. Славутич.

Добавить комментарий