БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура звернулася з позовними вимогами до Рожнівської сільської ради та 3-х громадян з вимогами визнати незаконними рішення сільської ради та повернути державі майже 1 га земель лісогосподарського призначення вартістю понад 400 тис грн

Встановлено, що сесія Рожнівської сільської ради своїми рішеннями затверджує проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок  площею майже 1 га та передає їх у приватну власність 3-м громадянам в межах с. Рожни.

 

Проте, орган місцевого самоврядування не бере до уваги той факт, що вказані земельні ділянки відносяться до земель державної власності лісогосподарського призначення та використовується для ведення лісового господарства і перебувають у користуванні        ДП «Вищедубечанське лісове господарство» на підставі державного акту на право постійного користування землею.

 

Відтак, землекористувач не надавав дозволу на вилучення даних земельних ділянок лісового фонду, на зміну цільового призначення земель, отже, рішення Рожнівської сільської ради в частині відведення у приватну власність 3-м громадянам земельних ділянок загальною площею майже 1 га прийнято всупереч вимог Земельного, Лісового кодексів України.

 

Зважаючи на виявлені порушення, Броварською місцевою прокуратурою пред’явлено два позови про визнання незаконним і скасування рішень сільської ради та витребування до державної власності земельні ділянки лісового фонду площею майже 1 га вартістю понад 400 тис. грн. з чужого незаконного володіння.

Добавить комментарий