БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура звернулася з позовними вимогами до забудовника в інтересах держави про відшкодування збитків у виді упущеної вигоди у розмірі понад 1 млн. грн. до місцевому бюджету Великодимерської селищної ради

Встановлено, що один із забудовників на території Великодимерської селищної ради отримавши декларацію про готовність об’єкта до експлуатації так і не взяв участь у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів вказаної територіальної громади у вигляді пайової участі.

 

При цьому, боржник на численні звернення селищної ради повідомив, що оскільки об»єкт введено до експлуатації, то він не повинен сплачувати пайову участь. Керівництво замовника будівництва сподівалося, що їм вдасться обійти Закон та уникнути сплати коштів у сумі понад 1 млн. грн.

 

Проте, Законодавець визначив, що навіть після введення об’єкта до експлуатації та неукладення договору про пайову участь, забудовник зобов»язаний відшкодувати збитків у вигляді упущеної вигоди.

 

Реагуючи на виявлені порушення, Броварська місцева прокуратура звертається з позовом в інтересах держави до забудовника про відшкодування збитків у вигляді упущеної вигоди у розмірі понад 1 млн. грн. до місцевому бюджету Великодимерської селищної ради.

 

 

Робота на вказаному напрямку триває.

Добавить комментарий