БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура звернулася з позовними вимогами про визнання недійсними договорів оренди нерухомого майна закладів освіти міста Славутич та зобов’язання повернути майно на загальну суму майже 250 тис грн

З метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на освіту законодавством України встановлюються певні обмеження щодо користування майном закладів освіти, які в першу чергу спрямовані на збереження, розширення та підтримку мережі таких закладів.

 

 

Так, відповідно до абз. 4 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»,ч. 2 ст. 5 Закону України «Про приватизацію  державного майна» об’єкти освіти не можуть бути об’єктами оренди.

 

 

Законодавством про освіту визначено, що приміщення закладів освіти можуть використовуватися виключно для цілей, пов’язаних з навчально-виховним процесом та дозвіллям дітей.

 

 

У той же час, Славутицьким відділом Броварської місцевої прокуратури Київської області  виявлено факти передачі приміщень закладів освіти міста Славутич в оренду для розміщення в них офісів, використання в інших цілях, які не стосуються навчально-виховного процесу.

 

 

З огляду на вказані порушення закону прокуратурою підготовлено три позовні заяви до Господарського суду Київської області про визнання недійсними договорів оренди нерухомого майна закладів освіти міста Славутич та зобов’язання повернути майно на загальну суму майже 250 тис. грн.

 

Добавить комментарий