БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратура звертається з позовними вимоги про повернення земель водного фонду площею 1,000 га, вартістю понад 0,7 млн грн, що протиправно відведені у приватну власність

У ході моніторингу Публічної кадастрової карти України, було встановлено, що на території Броварського району передаються у власність земельні ділянки, що належать до земель водного фонду з порушенням вимог земельного законодавства України.

 

Так, на території однієї з сільських рад району, у приватну власність відведена земельна ділянка площею 1,000 га вартістю понад 0,7 млн. грн. з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства.

 

Встановлено, що вказана земельна ділянка передана за рахунок земель водного фонду та повністю накладається на прибережну захисну смугу річки Десна, що підтверджується схемою накладення спірних земельних ділянок на землі водного фонду в межах Броварського району.

 

На даний час, в інтересах держави прокурор звертається з позовними вимогами та ініціює витребування земель водного фонду з незаконного володіння фізичних осіб.

Добавить комментарий