БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварська місцева прокуратури звернулася з позовними вимогами визнати укладеним договір пайової участі з метою сплати забудовником у розвиток інфраструктури населеного пункту коштів на суму майже 800 тис грн

Встановлено, що на території однієї з сільських рад Київщини на земельній ділянці площею понад 2 габудується об’єкт – готель з господарськими спорудами та автостоянкою для вантажних автомобілів на розі автошляху Київ – Чернігів та дороги в напрямку с. Рожни Броварського району Київської області.

 

При цьому, всупереч вимогам ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», а також Порядку забудовник не уклав Договору про пайову участь у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт Велика Димерка.

 

Варто зазначити, що кошторисна вартість об’єкта будівництва складає на суму понад 12 млн. грн., таким чином, внесок замовника у розвиток інфраструктури смт Велика Димерка становить на суму майже 800 тис. грн.

 

З урахуванням вказаних порушень Броварська місцева прокуратура звернулася з позовними вимогами визнати укладеним договір між Великодимерською селищною радою та забудовником про пайову участь у розвитку інфраструктури смт Велика Димерка.

Добавить комментарий