БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварською місцевою прокуратурою доведено в суді вину чоловіка, який здійснив замах на вчинення вбивства своїх родичив та проведе за гратами 6 років

В ході досудового розслідування встановлено, що 69 річний чоловік, житель Броварського району, перебуваючи в будинку за місцем свого проживання,на грунті довго триваючих неприязних відносин, наніс численні тілесні ушкодження,що спричинили короткочасний розлад здоров’я, своїй 43 річній невістці та 23 річному онуку.

 

За процесуального керівництва Броварської місцевої прокуратури зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого  ч. 2 ст. 15, п. 1 ч. 2 ст. 115 (закінчений замах на вчинення вбивства двох і більше осіб) КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

 

Вказане кримінальне провадження скеровано до суду, в ході розгляду, пенсіонер своєї вини не визнав, проте його вина в інкримінованому кримінальному правопорушенні повністю доведена в процесі судового розгляду.

 

Обвинуваченому призначено покарання у виді позбавлення волі строком 6 років та визнано судом обмежено осудним, який вчинив злочин у зв’язку із збігом тяжких сімейних обставин.

Добавить комментарий