БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру колишньому начальнику Управління Держкомзему в Іванківському районі, який зловживаючи службовим становищем за фіктивним документами з державної власності відчужив земельні ділянки лісового фонду, площею 5, 4721 га вартістю понад 9 млн грн

Досудовим розслідуванням встановлено, що внаслідок зловживання службовим становищем, діючи в інтересах 7 громадян та всупереч інтересам служби, колишній начальник Управління Деркомзему в Іванківському районі підписав, скріпив гербовою печаткою управління і видав, фіктивний висновок про погодження проекту землеустрою щодо відведення  вказаним громадянам у приватну власність для ведення особистого селянського господарства земельні ділянки.

 

Таким чином, своїми протиправними діями, спричинив тяжкі наслідки у вигляді заподіяння матеріальної шкоди, оскільки з державної власності, а саме: з постійного користування ДП «Іванківське лісове господарство» незаконно вибули земельні ділянки лісового фонду, загальною площею 5, 4721 га, за межами населених пунктів на території Страхоліської сільської ради Іванківського району Київської області, вартістю понад 9 млн. грн., що в 250 і більше разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян.

 

Реагуючи на виявлені порушення, Броварською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру колишньому начальнику Управління Держкомзему в Іванківському районі у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (в редакції Закону від 11 червня 2009 року).

 

Наразі, досудове розслідування триває.

Добавить комментарий