БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварською місцевою прокуратурою проведено обшуки у одній благодійній організації, яка зловживаючи своїм статусом завозить «гуманітарну допомогу» без сплати митного збору та продає її через ринки населенню.

Броварською місцевою прокуратуроюу рамках кримінального провадження, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України спільно з працівниками слідчого відділу ФР Броварської ОДПІ та ГУ ДФС у Київській області проведено обшуки у одній благодійній організації.

 

Встановлено, що один благодійний фонд здійснює безоплатну гуманітарну допомогу на адресу установ та закладів соціального спрямування лише в незначній кількості, так як більша частина завезеного під виглядом гуманітарної допомоги товарів реалізується приватним торговцям для реалізації через ринки населенню.

 

Вказане протирічить нормам, що визначають статус гуманітарної/благодійної допомоги, порядок поводження з нею та дозволяє вести благодійну діяльність без сплати належних платежів.

 

У результаті проведених обшуків вилучили фінансово-господарські документи, договори, печатки, первинні бухгалтерські документи, щодо купівлі та продажу одягу, жорсткі диски в кількості 7 шт., флеш накопичувачі в кількості 2 шт., грошові кошти в кількості 1450 доларів, 86 615 грн., чорнові записи, 12-коробок в якій знаходиться помада  в кількості 18200 шт.;   3 — мішка білого кольору в яких знаходиться помада в кількості 3810 шт.; 1 коробка в якій поміщенні засоби для відмивання плям «Sports Edge» в кількості 695 бутилок.; 252 бутилок спрея для додаткового захисту від води; 47 коробки підгузників «Huggies»; 252 бутилки миючого засобу Sports Edge; Шампунь Men в кількості 185 бутилок; 3 мішка з чоловічою та жіночою нижньою білизною; 23 бутилки прального порошку; 3552 — майки; 2 мішка із зимовими дитячими чоботами;   3 — мішка з парасольками; 2 мішка одягу Triko; 1 мішок із засобами для гоління «Gullete»; 2 мішка з рукавицями «Thinsulate»; 1 мішок з одягом; 13 товарно-транспортних накладних.

 

Одночасно, під час обшуків вдалося задокументувати та отримати беззаперечні докази, які підтверджують ухилення «благодійників» від сплати податків.

 

На даний час досудове розслідування триває та перебуває на контролі місцевої прокуратури.

Добавить комментарий