БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварською місцевою прокуратурою розкрито злочин — замах на вбивство працівника правоохоронного органу у м. Славутич

Установлено, що 28-річний чоловік перебуваючи поблизу одного із будинків у м. Славутич помітив автомобіль марки «Fiat Croma», за допомогою самостійно виготовленого ключа-відмички відкрив водійські дверцята зазначеного автомобіля, впевнившись, що за його діями ніхто не спостерігає, сів на водійське місце автомобіля та поїхав у невідомому напрямку.

 

Пізніше, під час виконання своїх службових обов’язків у м. Славутич, працівники поліції зупинили вказаний автомобіль. Перебуваючи біля водійських дверцят автомобіля, будучи повідомленим про статус працівників поліції, маючи умисел на посягання на життя працівників правоохоронного органу, які виконували свій службовий обов’язок, діючи з метою уникнення затримання працівниками поліції, маючи при собі короткоствольну нарізну вогнепальну зброю, водій відкрив вогоньв грудну клітину, черевну порожнину та ноги поліцейського, внаслідок чого правоохоронці отримали вогнепальні поранення.

 

За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ст. 348(замах на вбивство працівника правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків) КК України, за ч. 2 ст. 15, п. 1 ч. 2 ст. 115 (закінчений замах на вчинення умисного протиправного заподіяння смерті двом особам) КК України та ч. 1 ст. 289(незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України.

 

Разом з тим, злочинець з місця події втік та перебував у розшуку.

 

Пізніше, на території однієї із шкіл м. Славутич чоловіка помітив працівник поліції та при спробі затримання останній з метою уникнення затримання здійснив декілька пострілів в сторону працівника поліції, спричинивши поліцейському тілесні ушкодження. Після чого вчинив самогубство -  випустивши собі кулю в область голови.

 

Наразі, місцева прокуратура вручила повідомлення про підозру батьку загиблого злочинця та вирішується питання про закриття вказаного кримінального правопорушення у зв’язку із смертю підозрюваного.

 

Добавить комментарий