БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно браконьєра, який в період нересту за допомогою риболовних сіток незаконно виловив рибу, чим спричинив істотну шкоду рибному господарству України на суму понад 13 тис грн

Установлено, що чоловік, маючи умисел на зайняття незаконним рибним добувним промислом, на моторному човні без бортового номеру вийшов на воду Київського водосховища у період нересту та поставив 12 риболовних сіток, які є забороненими знаряддями вилову риби.

 

На наступний день зловмисник повернувся до залишених у водоймі сіток та здійснив незаконний вилов риби загальною кількістю 292 штуки.

 

У результаті зайняття незаконним рибним добувним промислом  браконьєр заподіяв істотну шкоду рибному господарству України на суму понад 13 тис. грн.

Іванківським відділом Броварської місцевої прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно зловмисника за ч. 1 ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) КК України.

 

Санкцією статті передбачено максимальне покарання у виді обмеження волі на строк до 3 років.

 

Довідково: завдяки якісному підтриманню державного обвинувачення Іванківським відділом Броварської місцевої прокуратури протягом липня 2017 року доведено вину зловмисників за вчинення двох аналогічних злочинів та останніми відшкодовано заподіяну істотну шкоді державі в особі рибного господарства України в сумі16 тис грн.

Добавить комментарий