БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно чоловіка, який займався збутом фальсифікованої алкогольної продукції невідомого виробництва на території Київщини

Установлено, що 34-річний чоловік, , в мережі Інтернет знайшов повідомлення про продаж алкогольних напоїв в упаковці – тетрапак типу «Bag in box» та зробив замовлення вказаних напоїв в кількості 30 штук об’ємом 300 літрів.

 

При цьому, зловмисник усвідомлював, що він не є суб’єктом підприємницької діяльності та не має спеціального дозволу на право здійснення торгівлі підакцизними товарами.

 

Після отримання замовлення, чоловік незаконно зберігав фальсифіковану алкогольну продукцію у себе вдома у Броварському районі з метою її подальшого збуту. Проте, під час спроби перевезення товару для продажу, зловмисника спіймали на «гарячому».

 

Броварською місцевою прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт відносно чоловіка за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204  (незаконне придбання з метою збуту, зберігання з цією метою, а також транспортування з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв) КК України.

 

Обвинуваченому загрожує максимальна міра покарання у сумі 33 тисяч гривень

Добавить комментарий