БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно колишнього начальника Управління Держкомзему в Іванківському районі, який зловживаючи службовим становищем за фіктивним документами з державної власності відчужив земельні ділянки лісового фонду, загальною площею 9, 4561 га вартістю понад 4 млн грн

Сьогодні, 19 жовтня 2017 року Броварською місцевою прокуратурою спрямовано до суду обвинувальний акт відносно колишнього начальника Управління Держкомзему в Іванківському районі за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 КК України.

 

Встановлено, що внаслідок  зловживання службовим становищем  колишнім начальником  Управління Деркомзему в Іванківському районі, вчиненого в інтересах семи громадян, охоронюваним законом інтересам держави спричинено тяжкі наслідки у вигляді заподіяння матеріальної шкоди, оскільки з державної власності, а саме: з постійного користування ДП «Іванківське лісове господарство» незаконно вибули земельні ділянки лісового фонду, загальною площею  9,4561 га, за межами населених пунктів на території Страхоліської сільської ради Іванківського району Київської області, загальною вартістю понад 4 млн. грн., що в 250 і більше разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян.

 

За вчинене колишньому посадовцю загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до трьох років, зі штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімімів доходів громадян.

Добавить комментарий