БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно колишнього начальника управління Держкомзему в Іванківському районі, який зловживаючи службовим становищем, за підробленими документами, незаконно відчужив земельні ділянки лісового фонду, які є державною власністю та перебувають в постійному користуванні ДП «Іванківське лісове господарство», загальною площею близько 6 га, вартістю близько 9 млн. грн.

Сьогодні, 12 квітня Броварською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно колишнього начальника управління Держкомзему в Іванківському районі Київської області, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 2 ст. 364 та ч. 1 ст. 366 КК України.

 

Встановлено, що внаслідок  зловживання службовим становищем,  колишнім начальником  управління Держкомзему в Іванківському районі, вчиненого в інтересах третіх осіб – громадян інших регіонів України, охоронюваним законом інтересам держави спричинено тяжкі наслідки у вигляді заподіяння матеріальної шкоди, оскільки з державної власності, а саме з постійного користування ДП «Іванківське лісове господарство» незаконно вибули земельні ділянки лісового фонду, загальною площею 5,48 га, за межами населених пунктів, на території Страхоліської сільської ради Іванківського району Київської області, загальною вартістю близько 9 млн. грн., що в 250 і більше разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян.

 

За вчинене колишньому посадовцю загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до трьох років, та штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Добавить комментарий