БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно особи, яка вчинила грабіж та хуліганство у місті Бровари

У травні 2017 року у вечірній час біля одного з супермаркетів міста Бровари, місцевий житель наніс тілесні ушкодження молодому чоловіку та відкрито заволодів його телефоном. В подальшому, у відповідь на спроби потерпілого повернути телефон, чоловік здійснив постріл з пневматичного пістолету, в результаті чого заподіяв потерпілому непроникаюче поранення грудної клітини.
На даний час Броварською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт відносно особи, яка обвинувачується у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 186, ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (відкрите викрадення чужого майна, поєднане з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я, а також, як грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю, із застосуванням вогнепальної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень).

Добавить комментарий