БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварською місцевою прокуратурою викрито схеми посадових осіб суб’єктів господарювання, які через фіктивні підприємства на свої рахунки отримали кошти у сумі близько 110 млн грн

Установлено, що посадові особи одного з підприємства на території Київщини, створили схеми з незаконної конвертації грошових коштів та формування незаконного податкового кредиту з ПДВ для підприємств реального сектору економіки, шляхом реєстрації на підставних осіб неіснуючих юридичних осіб.

 

Так, за рахунок використання псевдооперації з придбання товарно-матеріальних цінностей у суб’єктів господарювання реального сектору економіки, фіктивні підприємства на свої рахунки отримали безготівкові грошові кошти у сумі близько 110 млн грн.

 

Броварською місцевою прокуратурою за вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками злочинів, передбачених ч. 3 ст. 212, ч. 5  ст. 27, ч. 3 ст. 212 КК України.

 

В рамках кримінального провадження Броварською місцевою прокуратурою спільно з працівниками ОУ та СВ ФР Броварської ОДПІ проведено 16 обшуків, з яких: 1 — за місцем розташування приміщення офісу «конвертаційного» центру», 8 — за місцем реєстрації та фактичного проживання організаторів та учасників; 1- за адресою офісу СГД – вигодонабувача:  1 — за місцем розташування виробничих потужностей СГД – вигодонабувача: 1 – за адресою приміщення, звідки здійснювалось подання податкової звітності; 4 – за місцем реалізації продукції за готівку.

 

За результатами проведених обшуків виявлено та вилучено грошові кошти у сумі майже 1 млн. грн., фінансові документи, електронні носії інформації, документацію ряду фіктивних юридичних осіб та інші речові докази, що підтверджують факт ухилення від сплати податків на загальну суму близько 110 млн грн.

 

На даний час проводяться слідчі дії у відношенні службових осіб підприємств, які ухилялись від сплати податку на прибуток в особливо великих розмірах, учасників фіктивних юридичних осіб з метою притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Добавить комментарий