БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварською місцевою прокуратурою виявлено копачів бурштину, які незаконно намивали цінне каміння на території Поліського району Київщини

05 січня, на території Радинського лісництва ДП «Поліське лісове господарство» виявлено 13 чоловіків, які в порушення встановлених правил використання надр, займалися видобуванням корисних копалин, а саме бурштину.

 

На місце події виїхали начальник Іванківського відділу Броварської місцевої прокуратури та слідчо-оперативна група відділу поліції.

 

Під час огляду місця події виявлено та вилучено 60 камінців ззовні схожих на бурштин, 2 мотопомпи, 2 водозабірника, пожежні рукави, сокири, лопати та інше знаряддя необхідне для намивання каміння.

 

За клопотанням Броварської місцевої прокуратури 06 січня поточного року судом накладено арешт на вилучене майно.

 

За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження, передбачене ч. 2 ст. 240 (порушення правил охорони або використання надр) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 400 до 700 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк.

 

Досудове розслідуванняу кримінальному провадженні триває, хід якого перебуває на контролі місцевої прокуратури.

 

Наразі створено міжвідомчу робочу групу з питань виявлення та запобігання злочинам у сфері використання лісових ресурсів та незаконного видобутку корисних копалин.

Добавить комментарий