БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Броварською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного позбавлення волі людини

     У ході досудового розслідування отримано інформацію про те, що у приміщенні так званого реабілітаційного центру у місті Бровари протиправно та всупереч волі утримуються люди з метою надання їм медичної допомоги.

     Про це повідомив 28-річний житель міста Дніпро, якого на протязі місяця в супереч його волі утримували у вказаному «центрі» під приводом надання медичної допомоги від алкогольної залежності.

     Встановлено, що «лікарську» практику організував місцевий житель в орендованому будинку, де за визначену плату він надавав свої «медичні» послуги.

      Працівниками поліції проведено невідкладний обшук у приміщенні «центру», в ході якого вилучено майно потерпілого, а також затримано організатора «реабілітаційного центру»

     На даний час організатору «центру» повідомлено про підозру у незаконному позбавленні волі людини. Прокуратурою ініційовано застосування до підозрюваного запобіжного заходу.

     Досудове розслідування триває.

 

Добавить комментарий