БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Cудитимуть трьох чоловіків, серед яких неодноразово судимий громадянин РФ, які викрали потерпілого та вимагали за його звільнення 2 тисячі доларів США

Броварською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт відносно трьох чоловіків за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі, вчинене з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб),  ч. 2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене за попередньою змовою групою осіб) та за ч. 3 ст. 189 (вимагання, тобто вимозі передачі чужого майна, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, поєднаному із насильством, небезпечним для життя чи здоров’я особи) КК України.

Установлено, що в березні поточного року, троє чоловіків, серед яких раніше неодноразово судимий громадянин РФ, за попередньою змовою, застосувавши фізичну силу, витягнули потерпілого з його автівки та почали наносити удари по тілу. У подальшому, зловмисники вивезли потерпілого проти його волі до лісового масиву та почали вимагати за його звільнення 2 тисячі доларів США.

Чоловік погодився на умови викрадачів, після чого його відпустили додому, щоб він приніс кошти. Потерпілий повідомив правоохоронні органи про вказаний інцидент, внаслідок чого зловмисники були затримані.

Наразі обвинуваченим загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією майна.

Добавить комментарий