БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Державному службовцю повідомлено про підозру за вимагання неправомірної вигоди

Слідчими Броварського відділення поліції у взаємодії зі співробітниками Броварського РВ СБУ та Броварської місцевої прокуратури було припинено протиправні дії державного виконавця, який вимагав неправомірну вигоду від жителя м. Бровари.

Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний, діючи умисно, з використанням своїх владних повноважень і службового становища, в період часу з 14.03.2016 по 23.03.2015 під час особистих зустрічей та телефонних розмов із громадянином С. висунув останньому вимогу передати йому неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів, у розмірі 500 доларів США.

У разі повного і безумовного виконання цієї вимоги державний виконавець, використовуючи своє службове становище, пообіцяв громадянину С. підготувати документи про зняття арешту з майна останнього. При цьому, він повідомив, що невиконання вказаної матеріальної вимоги унеможливить зняття такого арешту.

Таким чином, підозрюваний вчинив вимагання неправомірної вигоди та умисно створив умови, за яких громадянин С. вимушений був погодитись надати таку неправомірну вигоду, щоб запобігти шкідливим наслідкам в частині реалізації свого права на вільне використання належного йому майна.

У подальшому, громадянин С., виконуючи незаконну вимогу підозрюваного, передав останньому грошові кошти у сумі 13 500 грн., що еквівалентна 500 доларам США.

Наразі  працівниками Броварського відділу поліції та Броварської місцевої прокуратури проводяться необхідні слідчі дії з метою збирання доказів, що в повній мірі доведуть вину особи, яка вчинила кримінальне правопорушення.

Добавить комментарий