БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Довічне позбавлення волі за вироком Іванківського районного суду Київської області

Іванківським ВП Вишгородського ВП ГУ НП України в Київській області здійснювалося досудове розслідування у кримінальному провадженні за п.п.4, 12 ч. 2 ст. 115 КК України.

Так, 01.04.2016 року, близько 17-ї години, гр. Р за попередньою змовою з гр. С за чиєю пропозицією в ході досудового розслідування не встановлено, обидва перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння та знаходячись в приміщенні будинку після спільного розпиття спиртних напоїв з гр. Т на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, а саме з приводу образи виказаної в їхній бік гр. Т, вирішили позбавити життя останнього.

З метою реалізації свого злочинного, протиправного умислу, направленого на позбавлення життя гр. Т, гр. Р та С діючи з особливою жорстокістю, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, нанесли численні удари обухом сокири, дерев’яною ніжкою від стільця, ногами та руками в область голови та тулуба, гр. Т, завдаючи йому тим самим особливих фізичних страждань та спричинивши при цьому тілесні ушкодження у вигляді закритої травми грудної клітки з множинними переломами ребер справа та зліва по різним анатомічним лініям, крововиливи навколо переломів у м’які тканини, перелом тіла грудини, крововиливи у перикард, під плевру легень, розрив та крововилив у брижу тонкого кишечника, крововилив у ліву навколо ниркову клітковину, множинні синці та садна на голові, тулубі, обох верхніх та нижніх кінцівках.

Окрім того, Р та С,  діючи з особливою жорстокістю, з метою спричинення особливих фізичних страждань потерпілому Т як колишньому працівнику правоохоронного органу,  нанесли йому множинні удари ножем в область обличчя та лівого передпліччя, чим спричинили тілесні ушкодження у вигляді різаних ран на обличчі та лівому передпліччі.

Смерть Т наступила 01.04.2016 року від травматичного шоку, який розвинувсь після отримання закритої травми грудної клітки з множинними переломами ребер по різним анатомічним лініям з пошкодженням внутрішніх органів на фоні алкогольного сп’яніння.

23 травня 2016 року обвинувальний акт з додатками, за результатами досудового розслідування вказаного кримінального провадження за п.п.4, 12 ч. 2 ст. 115 КК України направлено до Іванківського районного суду.

Вироком Іванківського районного суду від 29.06.16 вказаних осіб визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого п.п.4, 12 ч. 2 ст. 115 КК України та засуджено гр. Р до міри покарання у вигляді довічного позбавлення волі, гр. С до 15 років позбавлення волі.

Добавить комментарий