БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Кривдникам малолітнього повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави.

Як повідомлялося раніше, у неділю, 09 квітня, в смт Іванків потерпілий грався з трьома підлітками 13-ти, 15-ти та 16-ти років. У ході гри хлопці почали бити в груди 10-річного потерпілого та змушували його робити принизливі речі. Потерпілий хлопець – це дитина із особливими потребами.

 

Наразі,  розслідування справи щодо групи підлітків, які знущались над 10-річним хлопчиком, катували  його та задовольняли статеву пристрасть неприроднім способом взято на особистий контроль керівника Броварської місцевої прокуратури.

 

Так, кривдникам малолітнього повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави.

 

Юнаки підозрюються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 127 (катування),  ч. 3 ст. 153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом) та за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) КК України. Їм загрожує до 15 років позбавлення волі.

 

Досудове розслідування триває.

Добавить комментарий