БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Місцева прокуратура продовжує вжиття заходів представницького характеру

Броварська місцева прокуратура Київської області продовжує вживати заходів представницького характеру в порядку ст. 23 Закону України «Про прокуратуру», зокрема у сфері комунальної власності.

Так, управління комунальної власності уклало договір комунального майна з фізичною особою – підприємцем, згідно якого, передано в оренду нежитлове приміщення, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Бровари, загальною площею 285,0 кв.м.

Проте Орендар порушуючи умови договору не сплатили орендну плату у зв’язку з чим виникла заборгованість у сумі 321 тис. грн.

Систематичні порушення вищевказаного законодавства призводить до зменшення дохідної частини бюджету Броварської міської ради, що негативно впливає на соціально-економічну ситуацію та порушує інтереси територіальної громади міста, через унеможливлення забезпечення фінансової політики.

Наразі, позовна заява керівника Броварської місцевої прокуратури перебуває в провадженні Господарського суду Київської області про стягнення заборгованості з орендної плати.

 

Крім того, Броварська місцева прокуратура звернулася до Господарського суду Київської області з позовом в інтересах держави в особі Регіонального відділення Фонду державного майна по Київській області Фонду державного майна України до одного з підприємств, яке здійснює господарську діяльність на території Броварського району про стягнення заборгованості з орендної плати у сумі 33 тис. грн. до державного бюджету та повернення майна,площа 84,80 м2, вартість якого становить 84 тис. грн.

Вказаний позов перебуває на розгляді в суді першої інстанції.

Добавить комментарий