БРОВАРСЬКА МIСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

Офіційний інтернет-сайт

Місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно директора товариства, який ухилився від сплати податків до Державного бюджету України майже на 0,8 мільйонів гривень

Як повідомлялося раніше, Броварська місцева прокуратура повідомила про підозру директору одного із товариств Київщини у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 212 (ухилення від сплати податків) КК України.

 

Під час досудового розслідування, встановлено, що у період з листопада по грудень 2015 року чоловік отримав дохід від здійснення операцій з надання послуг у сфері будівництва, однак на зареєструвався як платник податку на додану вартість у контролюючому органі за своїм місцезнаходженням та не подав декларації за вказаний період. В результаті чого, зловмисник незаконно сформував  податковий кредит з податку на додану вартість.

 

Таким чином, директор товариства ухилився від сплати податків, що призвело дофактичного ненадходження до Державного бюджету України коштів у значних розмірах в сумі майже 0,8млн. грн.

 

Наразі, Броварська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно «підприємця» за ч. 1 ст. 212 (ухилення від сплати податків) КК України.

 

Санкція статті передбачає штрафом від 1000 до 2 000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Добавить комментарий